Vážení rodiče,

        vítám Vás na našich stránkách již  jsme "DRUHÁCI A UMÍME VZÍT ZA PRÁCI". 

Určitě se na našich stránkách  budou objevovat důležité informace, akce třídy, 

fotečky a videa, zajímavé odkazy na procvičování, proto doporučuji pravidelně 

stránky sledovat. 

      Moc se těším na další rok a na báječnou spolupráci s Vámi.                         

                                                                        Vaše třídní učitelka Bc. Zdeňka Podešvová


INFORMACE:

ČTENÁŘSKÝ DENÍK - jsem moc ráda, že všechny děti mají založený čtenářský deník a můžeme v něm dále pokračovat. Vždy na konci měsíce bude kontrola a vlastní prezentace další přečtené knížky. Byla bych moc ráda, aby děti každý den, alespoň kousek četly ve své vybrané knížce. Již není  Slabikář, kde jsem měla kontrolu, že opravdu každý den děti čtou. S čítankou budeme pracovat jen ve škole.

PRVOUKA - pracovní sešit + učebnici děti nechávají ve škole, jen při potřebě dodělání, nebo D.Ú. si odnesou domů.

ČESKÝ JAZYK - UČEBNICE - děti jí nechávají ve třídě. V pracovním sešitě nejprve látku důkladně procvičíme, napíšeme a pak nám učebnice poslouží k samostatné práci vybraného cvičení a já budu mít kontrolu jestli probranou látku děti zvládly. Jen když budou mít děti z učebnice D.Ú. tak jí přinesou domů.

SNAŽÍM SE DĚTEM ULEHČIT TAŠKU, PROTO SI VŠE NEODNÁŠÍ DOMŮ.

KDYŽ DĚTI BUDOU SAMOSTATNĚ PRACOVAT DO ŠKOLNÍCH SEŠITŮ/malé/ ČJ + M, OPRAVÍM A POŠLU IHNED DOMŮ,  PODEPÍŠETE A ZÁROVEŇ UVIDÍTE KDE VAŠE DÍTKO CHYBUJE, NEBO KDE JE POTŘEBA VÍCE PROCVIČOVAT.


DŮLEŽITÉ - 17. 9. 2018 - V TENTO DEN SE NEBUDE KONAT Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ PLAVECKÝ VÝCVIK. HODINA BUDE NAHRAZENA V JINÉM TERMÍNU, DÁM VČAS VĚDĚT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

17.9.2018 - PROBĚHNE VYUČOVÁNÍ DLE ROZVRHU. 

PROSBA - na každý výlet, akci, dávejte dětem do batůžku pláštěnku/ne deštník/, a když napíši zelenou čepici tak přinést. Děkuji.