FOTO - VIDEA                            1.  ČTVRTLETÍ - 2. A17. - 21. 9. 2018

10. - 14. 9. 2018 - Druhý týden školy nám začal plaveckým výcvikem. Některé děti měly obavy, ale po chvilce byl strach pryč. Moc je všechny chválím, ale hlavně se těší na další plavčo. Jsou to moje zlatíčka. FOTO

V tomto týdnu jsme již pracovali v PS. Děti se pěkně rozjely i začínají známky, zatím jsou jedničky, jen kdyby to vydrželo. Zatím máme opakování, různými činnostmi si všechny znalosti pořádně procvičujeme. Ve VV+PV se dětem povedly chobotnice/jen jsem zapomněla vyfotit, hned v pondělí to udělám a dodám foto, teď zatím foto jak ty moje zlatíčka krásně pracují/.

Tak slíbené chobotnice - FOTO

3. 9. - 7. 9. 2018 

Tak už se  zase hlásím. Pěkně nám ty prázdniny utekly  a máme první týden školy za sebou. Povídání o prázdninách, seznámení se Školním řádem, ukázka čtenářských deníků. Již jsme krásně pracovali, chválím ty moje zlatíčka, nic nebylo zapomenuto,  děti vypracovaly dva pracovní listy z čj, všichni si mohli napsat 1*. V matematice velké počítání dlouhých příkladů - bezchybné výsledky. Na koberci v kruhu děti krásně četly úkoly, které zvládly a i si procvičily čtení. Tááák  vše procvičené a můžeme začít učivo druhé třídy. 

V pátek naše první akce - Festival sportu - každý si našel a vyzkoušel nabízený sport i jsme se projeli na koni. U koníčků se děti přesvědčily jak je dobře mě poslouchat, protože kvůli jiným dětem, kteří se nevhodně chovali  se splašil kůň a holčička spadla na zem. Naštěstí se nic nestalo.  Klauni mají velkou pochvalu a v pondělí odměnu.