FOTOGALERIE - 2. čtvrtletí

                                                                                          2017 / 2018
                                                                         1. A

13. 11. - 15. 11. 2017 - 11. týden

Jedenáctý týden byl opět  krátký, ale přesto jsme stihli plno věcí. Známe další písmenko T,t, složili jsme z písmen dloooouuuuhooouuu větu MÁMA MELE MASO - všem se to podařilo - foto. Děti se krásně rozepisují, moc je chválím, další klaun přibyl a může psát perem HURÁ! V matematice jsme měli náš první větší test, dopadl výborně - CHVÁLÍM! Krásně se nám povedli složit matematické stonožky - foto.  O Vv - Pv - jsme vystřihovali, vybarvovali - já lepila  a všem se povedla úžasná veverka. Děkuji mamince Tomáška za krásné šišky. - foto. O Tv - jsme byli radši ve třídě, některé děti mají velkou rýmu, kašlou, tak aby se jim nepřitížilo, ve třídě  jsme si vyrobili krásné záložky do slabikáře, které zalaminuji a děti budou používat. - video - děti nevěděly že je natáčím. 

Naší Káji stříbrná medaile - foto - má můj velký obdiv, hraje hokej a jak mi říká velmi dobře - VELKÁ ŠIKULKA.

20. 11. - 24. 11. 2017 - 12. týden

Pondělí ve 12. týdnu jsme začali pěkně z vesela. Děti dostaly záložky do Slabikáře - velká radost - foto. Začali jsme nové písmeno J,j. V matematice jsme vypočítali 26 příkladů, které byly připravené na tabuli - společně jsme je opravovali, všichni dostali jedničku. Šikulky. 

Karolínka opět přinesla medaili, ale tentokrát zlatou - gratuluji, jsi prostě úžasná - foto.

První diktát písmen - dopadl moc dobře, určitě diktáty budou pravidelněji. Další klaun začal psát perem. 

Jelikož od příštího týdne /t.j. 13.týden/, nám začínají každé pondělí a úterý 3.vyučovací hodinu číst žáci ze 6.B pohádky, tak jsme pro žáky ze 6.B připravili pásmo básniček, básniček s pohybem a předali jsme jim i první zimní vločku. Žáci i paní učitelka M. Antonínová měli obrovskou radost. - foto. Já byla na moje děti strašně pyšná, moc se jim to povedlo.

O Vv - Pv jsme pěkně pracovali a již naší třídu chystáme pro Ježíška - foto. Dětem se krásně povedli čertíci - foto. Máme dalšího medailistu - naše stále usměvavé sluníčko Pepíček - foto.

V MKD hudební pohádka byla moc pěkná, bohužel fotky jsou z divadla nekvalitní tak aspoň trochu videa.